Holistyczna pielęgnacja

by Marvelous Wave
The Spell, holistyczna pielęgnacja

Co to znaczy, że pielęgnacja jest holistyczna ? To znaczy, że dbamy o siebie jako całość. Wiemy, że same kremy i zabiegi kosmetyczne nie sprawią, że będziemy wyglądać promiennie jeśli będziemy niewyspane czy zestresowane. Holistyczne podejście do pielęgnacji oznacza troszczenie się o własne ciało, w tym skóry twarzy w sposób kompleksowy. Karmienie ciała – dobrym jedzeniem, duszy – spokojem, a skóry – naturą!

Świat pędzi a my razem z nim. Już dawno przestałyśmy mieć czas dla siebie, troszcząc się o innych owładnięte wiecznym poczuciem winy i wyczerpania. Uważamy, że szczytem dbania o siebie jest nałożenie serum pod krem i zjedzenie nieodgrzewanego obiadu. Budzisz się i już jesteś spóźniona idziesz spać zlękniona. Wiem, znam to.

Życie w Australii naturalnie nauczyło mnie spokoju i relaksu – życia w idei slowlife. Po powrocie do Polski postanowiłam za wszelką cenę to kontynuować. Ustanowiłam zasady: Poranek to czas dla mojego ducha: Z codziennie rano pale Palo Santo, ćwiczę jogę i medytuję. Wieczór to natomiast kunszt dla ciała, które po ciężkim dniu wymaga nagrody. Czas automasaży twarzy i oczyszczania.

Przypatrując się swoim nawykom zauważyłam jak bardzo pozwalają mi one na odnalezienie niezbędnego balansu i harmonii w tym, co robię i w tym, kim jestem.

Postanowiłam nie trzymać tego więcej dla siebie i ogarnięta niebywałym przepływem kreatywności, szczęścia do poznania ludzi, którzy znaleźli się na mojej drodze postanowiłam pomóc nie tylko sobie !

Stworzyłam miejsce – THE SPELL w którym gromadzę produkty do holistycznej pielęgnacji. Produkty do oczyszczania bad vibes ( czyli Palo Santo, Szałwia, olejki do aromaterapii ), bo bez nich nawet najlepsza pielęgnacja nie przyniesie rezultatów. Ale przede wszystkim mój najważniejszy produkt: ELIKSIR OIL, który jest definicją holistycznej pielęgnacji, magia samą w sobie. Nie mogę się doczekać aż poznacie moje produkty. A jeśli to zrobicie, nie zapomnijcie podzielić się ze mną swoją opinią. I pamiętajcie:

THE MAGIC IS IN YOU, BABY !

0 comment
1

Może Ci się spodobać

Leave a Comment