Medytacja księżycowa. Nów – prawo przyciągania.

by Marvelous Wave
marvelouswave

Cześć Kochani, dzisiaj mam dla Was szczególną medytację. Medytację na nów księżyca. Jednak możesz praktykować ją codziennie rano i przyciągać do swojego życia wszystko czego pragniesz. Zaufaj mi ta medytacja jest potężna i działa cuda.  Na początek zapisz na kartce albo stwórz w myślach swoją intencję, marzenie, cel, który chciałbyś aby się spełnił.  

Nów Księżyca to piękny, magiczny czas zasiewania naszych marzeń tak aby wraz z przybierającym księżycem rosły, nabierały kształtów i materializowały się w naszej rzeczywistości. Księżyc w nowiu to czas nowych początków, czas na refleksję, czas na podjęcie decyzji w którym kierunku chcemy podążać. Nów jest wspaniałym momentem do  tworzenia obfitości na cały kolejny miesiąc – aż do pełni. Ty natomiast masz  zdolność spełnienia wszystkich swoich marzeń. Jesteś twórcą, manifestantem i jesteś w stanie znaleźć radość w każdej chwili.

O prawie przyciągania z którego korzystamy w tej medytacji napiszę więcej w kolejnych postach, jednak już teraz tytułem wprowadzenia słów kilka.

Zasady Prawa Przyciągania opierają się w pewnym stopniu na nauce Platona, który w swojej nauce głosił, że „podobne zmierza w kierunku podobnego”. Jest to jedno z podstawowych założeń Prawa Przyciągania, według którego wysyłane przez ludzi wibracje przyciągają do siebie odpowiadającą im energię. Człowiek, który się wciąż zamartwia będzie miał większe skłonności do wpadania w problemy i zapadania w choroby, z kolei osoba o bardziej pozytywnym nastawieniu, wierząca we własne szczęście i sprzyjający jej los – będzie przyciągać do siebie same dobre wydarzenia. 

Pogląd o energii i wibracji bardzo mocno łączy się więc z teoriami , które wywodzą się z praw fizyki. Zgodnie z Prawem Przyciągania myśli są energią posiadającą określoną częstotliwość. Właśnie z tego powodu różne emocje wpływają na kreowanie świata wokół danej osoby. Człowiek, który skupia swoją energię wokół danej myśli nadaje jej moc sprawczą, która wywołuje ciąg wydarzeń w jego życiu. To zjawisko ma duży związek z psychologiczną stroną ludzkiej natury i  można je określić terminem „samospełniającej się przepowiedni”.

Jeśli jesteś we Wrocławiu, możesz medytować razem ze mną w Life Chamber – komorze normobarycznej w każdy nów i pełnię księżyca. Więcej szczegółów: tutaj.

A teraz zapraszam Cię do medytacji i kreowania swojej najlepszej rzeczywistości 🙂

0 comment
2

Może Ci się spodobać

Leave a Comment