Medytacja spokoju

by Marvelous Wave
marvelouswave

Medytacja spokoju to jedna z moich najbardziej ulubionych medytacji. Praktykuję ją zawsze wtedy kiedy potrzebuję wyciszyć się po ciężkim dniu. Medytuję ja również rano jak czuję się po obudzeniu spięta i niespokojna. Nie wiem jak Wy, ale mi czasem się to zdarza, zwłaszcza jak mam koszmary. Siadam wtedy na poduszkę zamykam oczy, oddycham głęboko i powtarzam w myślach: Ukojenie, równowaga, spokój, prostota, cisza. Po krótkiej chwili zostawiam za sobą cały niepokój i przenoszę się w miejsce, które kojarzy mi się najbardziej z tymi słowami.

W moim przypadku jest to Australia – ukojenie, spokój i cisza to ocean. Równowaga i prostota to moje życie tam, które biegnie swoim uregulowanym rytmem.

Zawsze kiedy jestem poza Australią zamykam oczy i wyobrażam sobie siebie siedzącą na moim balkonie, słuchającą fal oceanum, muskaną pierwszymi promieniami słońca. Jest to moje „comfy place”, które mam zapisane w sercu i wracam do niego za każdym razem gdy tylko poczuję, że chcę tam być. Po każdej Medytacji spokoju czuję się o wiele spokojniejsza i bardziej zbalansowana.

Spróbujcie tej medytacji codziennie przez 40 dni i stwórzcie w swoich sercach Wasze „comfy place” do którego będziecie za każdym razem jak poczujecie, że potrzebujecie harmonii i spokoju.

Namaste,

Kasia

0 comment
2

Może Ci się spodobać

Leave a Comment